HOME

|

ABOUT

|

PRODUCTS

|

E-CATALOG

|

ANNOUNCEMENTS

|

REFERENCES

|

CONTACT

 

PRODUCT SEARCH   


FABIAN

FABIAN (Neonatal Ventilator) yeni doğan ve bebek hava ünitesi (ventilatör) premature bebekler, yeni doğan bebekler ve vücut ağırlığı 30 kg’a kadar olan çocuklar için bir yoğun bakım hava besleme ünitesidir.


FABIAN HFO

Fabian HFO, yenidoğan havalandırma tam bir entegre yenidoğan vantilatör oluşturmak için 20 yıllık deneyimi bir araya getirir. Fabian HFO bugün ve gelecekte her klinik zorlukta görevi yerine getirmenize yardımcı olabilir.


FABIAN nCPAP THERAPY

Fabian, Infantflow prensibi ile gelir ve solunum yolu hastalıkları ile yenidoğan ve pediatrik bakımı için nazik ve etkili bir non-invaziv solunum desteği sağlayan ventilatör olarak dünya çapında kabul edilir.


NEONATAL REUSABLE FLOW SENSÖR

Acutronıc Ge Heınen lowensteın


NEONATAL DISPOSABLE FLOW SENSÖR

Yenidoğan Akiş Sensörü fabian fanlar for Tek Kullanımlık Temiz AMA Steril Olmayan 0'dan 32 L / dk 'ya Kadar Akis Araligi 1 adet.


PEDIATRIC REUSABLE FLOW SENSÖR


ACUTRONIC FABIAN EVOLUTION

İhtiyacınız ventilatör konfigürasyonu için ventilasyon modları seçimi ile gerçek bir modüler sistem - daha ekledi ve istenildiği zaman "etkin" olabilir. Yüksek akış nazal kanül (HFNC) ile gerekli tüm Yenidoğan ve Pediatrik konvansiyonel ventilasyon modları, non-invazif ventilasyon modları ve O2 terapi modu tek bir cihazda entegre.Page No : 1   Pages : [1]

Total 7 Product Found.
 

ASLANKAYA MEDİKAL ELEKTRİK ELEKTRONİK SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Kısıklı Mah. Yusuf Kemal Sok. No: 28/1 Üsküdar / İstanbul GPS :N41° 138.70 Turkey  Tel: +90216 521 04 24 pdx   Fax: +90216 521 04 23


All Rights Reserved © 2009 Aslankaya Medikal.

This information may not be reproduced in any way, can not be used without duplicated resources.

Product manufacturers and brand owners with the information received from the organization was prepared, therefore information is not binding on any errors that occur.